Миття вікон та фасадів Кронування дерев Миття стін та фасадів Демонтажні роботи Монтажні роботи Утеплення фасадів Миття вікон та фасадів Миття вікон та фасадів Інші висотні роботи

Утеплення фасадів

Утеплення фасадів квартир і будинків

Утеплення фасадів квартир і будинків на сьогоднішній день придбали неймовірну актуальність і необхідність. Кілька головних причини, чому це так:

  • Утеплення фасаду підвищує комфортабельність житла (взимку там буде тепло, а влітку свіжо і прохолодно)
  • Утеплення фасаду зменшує витрати на оплату опалювання житла (оскільки плата за комунальні послуги виросла в ціні в декілька разів, то це дуже вагомий аргумент)
  • Утеплення фасаду квартири або будинку зводить до нуля можливість появи цвілі та грибка на поверхні стін усередині житла (це допоможе зберегти здоров'я вам і вашій сім'ї)
  • Утеплення фасаду підвищує звукоізоляцію зовнішніх стін (що дуже важливо у великому і галасливому місті)
  • а також Фасад вашого житла буде естетично дуже привабливим!
  • Система утеплення фасадів будинків пінопластом прийшла до нас з Європи, поряд з системами утеплення пінополістиролом є системою утеплення мінеральною ватою.

Система утеплення пінопластом дозволяє підійти до питання рентабельніше, дозволить заощадити близько 60 % грошових коштів поріняно з використанням інших систем. Для того, щоб теплоізоляція фасаду будинку була хорошою потрібно утеплювати пінопластом завтовшки не менше 50 мм.

Розрізняють декілька систем утеплення фасадів. Серед широко застосовуваних в Україні зарекомендувала себе система мокрого утепленння фасаду. Система мокрого фасаду, як ви вже здогадалися формується з мокрих процесів: наклейка пінопласту з допомогою водорозчинних клеїв і обштукатурювання пінопласту спеціальними штукатурними розчинами. Для приклеювання пінопласту на фасад будівлі теплоізолюючий матеріал повинен мати щільність 25-35 кг/м3.

Менша щільність пінопласту негативно впливатиме не лише на заощадження тепла всередині житла, але і створить багато незручностей для фахівця, який кріпить листи на фасад; також висока ламкість листів пінопласту малої щільності витягатиме гроші з вашого гаманця на придбання додаткового матеріалу. Мала щільність пінопласту негативно позначиться на кріплення армуючої сітки.

Висока щільність пінопласту, відмінна від параметрів приведених вище, теж позитивно не позначаються. Теплоізоляція фасаду будинку від цього не покращується, оскільки кульки пінопласту стискуються більше і витісняючи повітря більше впливають на теплоізоляцію. Щоб збільшити теплоізоляцію, досить збільшити товщину матеріалу, яким проводиться утеплення (до 100 мм). Чим більше, що в Україні вже існують такі вимоги. Тому у вас є шанс підвищити ефективність утеплення фасаду будівлі до двох разів.

Технологія утеплення фасадів будинків пінопластом включає в себе як збереження тепла усередині будівлі зимою, так і збереження прохолоди в приміщенні літом.


Компанія ALprom (Альпром) - наша робота завжди на висоті! Замовляйте послуги промислового альпінізму та висотних робіт!


Альпром | Послуги | Ціни | Sitemap
Альпром - промисловий альпінізм та висотні роботи ©