Миття вікон та фасадів Кронування дерев Миття стін та фасадів Демонтажні роботи Монтажні роботи Утеплення фасадів Миття вікон та фасадів Миття вікон та фасадів Інші висотні роботи

Альпром - наша робота завжди на висоті

Наша компанія надає послуги у сфері висотних робіт методом промислового альпінізму для організацій та приватних осіб.
Алпром - це колектив який складається з альпіністів спортсменів які своє хобі закріпили будівельною освітою. Щож таке промисловий альпінізм?

Промисловий альпінізм – технологія виконання висотних робіт з використанням альпіністських методів пересування і страховки. Промисловий альпінізм часто застосовується в наступних видах будівельно-ремонтних робіт: ремонт фасадів, ремонт покрівлі, утеплення стін, миття вікон, скляні роботи, очищення покрівлі від снігу та льоду, антикорозійна обробка металоконструкцій, герметизація міжпанельних швів панельних будинків, монтаж кондиціонерів і супутникових систем, монтаж зовнішньої реклами

Промисловий альпінізм – це завжди вигідно і зручно .
Виконувати висотні роботи промисловими альпіністами дешевше, мобільніше, ніж використання лісів і автовишок. Альпіністи можуть працювати на великій висоті і у важкодоступних місцях, де просто неможливо використання спецтехніки. Використання роботи промислових альпіністів на високих об’єктах часто в декілька раз дешевше за спецтехніку, рештування і т.д.

Промисловий альпінізм широко використовується за кордоном, у нас же він тільки почав отримувати популярність .Нажал на відміну від спортивного альпінізму, промисловий альпінізм привертає не тільки спортсменів, у нього йдуть звичайні люди – щоб заробити гроші не маючи відповідної підготовки ,що часто закінчується неприємними випадками.
Альпром | Послуги | Ціни | Sitemap
Альпром - промисловий альпінізм та висотні роботи ©