Миття вікон та фасадів Кронування дерев Миття стін та фасадів Демонтажні роботи Монтажні роботи Утеплення фасадів Миття вікон та фасадів Миття вікон та фасадів Інші висотні роботи

Професійне очищення дахів

Очищення дахів від снігу, бурульок та наледі - необхідна послуга в зимовий сезон. У холодну пору року виникає така проблема як накопичення снігу та льоду на дахах будинків. Часто такі скупчення снігу приводять до пошкодження даху, водостоків, фасаду або навіть і несуть небезпеку життю та здоровю перехожих. У свою чергу це веде до незапланованого ремонту будинку. Прибирання снігу з даху будинку, якщо воно виконане своєчасно, дозволить уникнути зайвих додаткових і вельми істотних витрат.

Скупчення снігу та льоду, деколи, досягає маси в декілька тонн. Поза сумнівом, це може бути серйозною загрозою як для обивателів, так і для власника будівлі. Падіння снігу з даху, бурульок з водостоків, веде до неприємних руйнівних наслідків. Це загроза для транспорту, що стоїть внизу, і, найголовніше, падіння снігу з даху може загрожувати життю перехожих людей.


Компанії Alprom (Альпром) - пропонує послуги по очищенню дахів від снігу, бурульок, бруду тощо. Проконсультуйтесь із менеджером компанії щодо послуг, які ми надаємо.


Альпром | Послуги | Ціни | Sitemap
Альпром - промисловий альпінізм та висотні роботи ©