Миття вікон та фасадів Кронування дерев Миття стін та фасадів Демонтажні роботи Монтажні роботи Утеплення фасадів Миття вікон та фасадів Миття вікон та фасадів Інші висотні роботи

Якісний монтаж реклами альпінстами

Зовнішня реклама - це перше враження про компанію, а його, як відомо, неможливо зробити двічі! Тому замовити розміщення реклами - установку рекламної конструкції, яка повинна залучати клієнтів, слід довіряти тільки професійним промисловим альпіністам.

Зовнішня реклама Львоваа та інших міст часто вибивається із загального архітектурного ансамблю, оскільки установка рекламного щита або розміщення банера в ряді випадків просто виконується невірно - наприклад, непрофесіонали часто обирають невірний кут розміщення, встановлюють неякісну підсвітку або обирається недостатньо надійна конструкція для кріплення.

Зовнішня реклама

До зовнішньої реклами та розміщення рекламних конструкцій відносять такі види робіт:

· монтаж біл-бордів, часто званих біг-бордами;

  • монтаж банерів;

· монтаж вивіски, в тому числі і неонових вивісок;

  • монтаж світлових коробів;
  • монтаж букв;
  • демонтаж реклами;
  • монтаж освітлювального обладнання;
  • монтаж панель-кронштейнів;
  • деякі електромонтажні роботи.

В нашій компанії можна замовити монтаж зовнішньої реклами будь-якого розміру. Також до цього виду робіт можна віднести зварювання металоконструкцій, встановлення вишок мобільного зв'язку, монтаж фасадного освітлення, монтаж відеоспостереження, монтаж карнизів і монтаж водостоків, які успішно виконають наші спеціалісти.

Послуга монтажу реклами також включає в себе консультування клієнта щодо вибору несучої конструкції та рекомендаціям щодо терміну її служби та обслуговування. Яскрава зовнішня реклама крім монтажу в обов'язковому порядку буде вимагати і постійного сервісу, адже погодні умови мають суттєвий вплив, як на саму рекламну конструкцію, так і на встановлені кріплення при її монтажі.

Для якісної роботи рекламної конструкції потрібно підтримання її в привабливому вигляді. Саме тому компаніям, які мають в своєму арсеналі такий вид реклами, потрібно подумати про її мийку.

До послуги мийки реклами відносять:

· мийку банерів і очищення банерів від снігу;

  • мийку високорівневої реклами;
  • мийку світлових коробів;

· мийку вивісок та інших видів зовнішньої реклами.

Встановлення реклами

Встановлення реклами залежать від щільності, площі і еластичності площі полотна:

· люверс не кріплення – найпростіше, недовговічне і найдешевше кріплення;

· тросова натяжка. Щоб закріпити полотно за допомогою такого типу кріплення потрібно, щоб площа рекламної поверхні була не більша 20 кв. м.;

· наступний вид за кріпленням зовнішньої реклами , який вважається одним з найкращих – це кріплення на металеву раму за допомогою талрепів по периметру полотна;

· останній найскладніший і найнадійніший спосіб встановлення зовнішньої реклами в виді брандмауера вважається спосіб в якому використовуються кляймери.

Дахові рекламні установки:

Рама рекламної установки, монтується на бетону основу, несучі крокви або лаги, що дозволяє витримувати навантаження в декілька раз більшу за її вагу.

Вивіски, світлові коробки чи панель-кронштейни:

Для закріплення цих видів реклам використовуються більш міцніші кріплення і кронштейни тому, що вони повинні витримувати більші вітрові навантаження.

Чому ж монтажні роботи виконують промислові альпіністи? Ось ряд причин які показують їхню економічність в цьому:

- Монтаж зовнішньої реклами методом промислового альпінізму можна виконувати навіть там, де використання техніки просто не можливе і це є набагато мобільнішим способом.
- Інколи для монтажу потрібно не одну автовишку, а оренда її коштує чимало грошей плюс після 15 метрів ціна оренди дуже зростає, а значить, що це зовсім не вигідно.


Якщо ж виникло питання з демонтажу реклами чи рекламних конструкцій, то цю послугу з легкістю можна отримати у Alprom (Альпром).


Альпром | Послуги | Ціни | Sitemap
Альпром - промисловий альпінізм та висотні роботи ©