Миття вікон та фасадів Кронування дерев Миття стін та фасадів Демонтажні роботи Монтажні роботи Утеплення фасадів Миття вікон та фасадів Миття вікон та фасадів Інші висотні роботи

Послуги миття вікон на висоті у Львові

Переважно новобудівлі використовують великі скляні вікна та вітрини. Тож щоб сонячний день не був сірим, потрібно замовляти послуги миття вікон або ж самому це робити. Тільки ззовні на поверсі 10 без допомоги верхолазів у Вас мало що вийде зробити самому.

Миття вікон професійними альпіністами - швидкий і ефективний спосіб додати сонячне світло у ваш офіс або квартиру. На відміну від традиційних способів миття вікон, Вам не доведеться впускати сторонніх людей до своєї квартири (офісу) або порушувати звичний графік життя організації чи мешканців квартири. Миття вікон альпіністами – це один з видів висотних робіт, який користується високою популярністю в Україні.

Миття вікон промисловими альпіністами добре зарекомендувало себе як у великих бізнесі-центрах, так і в приватних володіннях.Висотне миття все частіше замовляють в багатоквартирних житлових будинках і котеджах. На будівлях з суцільним склінням фасаду також потрібні послуги промислових альпіністів для миття вікон із зовнішнього боку фасаду.У багатьох сучасних будівлях використовуються вікна з обмеженою рухливістю рам, а також вікна, що не відкриваються, або ж декоративне скління фасаду. У цих випадках миття можливе лише із зовнішнього боку фасаду. Часто в будівлях з високими внутрішніми приміщеннями до вікон не можливо дістатися за допомогою сходів чи підйомних механізмів. І тут на допомогу приходять промислові альпіністи.

Висотне миття альпіністами – набагато мобільніше, ніж використання автовеж та автопідйомників. Для досягнення максимального ефекту під час миття вікон, ми використовуємо спеціальні склоочисники і миючі засоби, що дозволяє уникнути появи розводів, додає блиску очищеній поверхні. Професійне миття відрізняється високою якістю виконуваних робіт. Разом з очищенням скла альпіністи помиють рами і підвіконники.

Замовляйте у компанії Alprom (Альпром) послуги по миттю вікон на висоті за допомогою промисловго альпінізму!


Альпром | Послуги | Ціни | Sitemap
Альпром - промисловий альпінізм та висотні роботи ©