Миття вікон та фасадів Кронування дерев Миття стін та фасадів Демонтажні роботи Монтажні роботи Утеплення фасадів Миття вікон та фасадів Миття вікон та фасадів Інші висотні роботи

Кронування та зрізання високих дерев

Кожен з нас любить зелень і прохолоду дерев, особливо влітку. Але дуже часто на деревах заводяться різні паразити, такі як омела, а гілки можуть зачіпати дроти. Так як дерева можуть вирости висотою в п'ятиповерховий будинок, самому впорається з такою проблемою, буде складно. У таких випадках необхідно викликати спеціальну бригаду по кронуванню дерев. Підприємств які надають дану послугу досить великий вибір на ринку України, тому це питання не складе особливих проблем для вас.

Але давайте розглянемо це питання більш детально. Кронування дерев - це обрізка дерев за допомогою промислових альпіністів-висотників. Іноді бригаду з обрізки дерев ще називають арборістамі - це люди по догляду за деревами. Вони володіють знаннями не тільки про методи спила і обрізки, але також і характер різних захворювань дерев.

На сьогоднішній день розрізняють такі види кронування дерев:

· Санітарна обрізка або омеловка - це видалення сухих, гнилих і уражених різними паразитами гілок.

· Топпінг - це один з різновидів обрізки крони, що має на увазі під собою найчастіше видалення всієї верхівки дереві.

· Обрізка плодових дерев - це метод обрізки для поліпшення якості та кількості врожаю плодових дерев.

· Валка дерев - це повний безаварійний спіл дерева, найчастіше виробляють, спілівая дерева частинами.

Але пам'ятайте, краще заздалегідь подбати про обрізку дерев, якщо ви дорожите своїм домом.

Кронування дерев - це безпека вас і вашого будинку!


Подбайте про безпеку вашого середовище вже сьогодні, а робітникі компанії Alprom (Альпром) вам у цьому допоможуть! Зв'яжіться з менеджером Alprom (Альпром) для вирішення вашої проблеми.


Альпром | Послуги | Ціни | Sitemap
Альпром - промисловий альпінізм та висотні роботи ©