Миття вікон та фасадів Кронування дерев Миття стін та фасадів Демонтажні роботи Монтажні роботи Утеплення фасадів Миття вікон та фасадів Миття вікон та фасадів Інші висотні роботи

Фарбування та корозійний захист металоконструкцій у Львові

Фарбування металоконструкцій альпіністами на сьогодні найбільш прості і недорогі роботи по захисту металічних конструкцій від корозії і механічних пошкоджень.

Якщо вчасно не виконати захисне очищення і фарбування металоконструкції, то внаслідок корозії металу вони з плином часу і агресивних чинників втратить свою несучу здатність і можуть створити аварійну ситуацію.

Тому, щоб цього не сталося потрібно вчасно провести корозійний захист .

Ремонтні роботи металоконструкцій починаються з процесу очищення їх поверхні від забруднень, відшарованої фарби, іржі тощо. Залежно від об'ємів, умов і необхідності даного замовлення можуть використовуватися різні види очищення: ручна, гідро струминна або піскоструминна.

Ручне очищення поверхонь здійснюється за допомогою скребків, щіток тощо. Даний вид очищення використовується в основному при малих об'ємах або певних особливостях замовлення.

При гідро струминному очищенні використовуються спеціальні апарати, принцип яких заснований на подачі води на поверхню конструкцій під сильним тиском. Аналогічний принцип і при піскоструминному очищенні, тільки замість води під тиском подається пісок. Гідро і піскоструминне очищення по своїх можливостях здатне охопити великі об'єми при обмежених термінах.


Наші кваліфіковані й досвідчені працівники виконують роботи будь-якої складності, враховуючи інтереси і бажання Замовника.
Alprom (Альпром) - наша робота завжди на висоті!


Альпром | Послуги | Ціни | Sitemap
Альпром - промисловий альпінізм та висотні роботи ©