Миття вікон та фасадів Кронування дерев Миття стін та фасадів Демонтажні роботи Монтажні роботи Утеплення фасадів Миття вікон та фасадів Миття вікон та фасадів Інші висотні роботи

Альпін парки у Львові

    Якщо Ви увесь робочий тиждень проводите за монітором комп’ютера чи просто за малоактивною роботою, тоді у вільний від роботи час Вам просто необхідно зайнятися діяльністю, яка дозволить звільнити голову від робочого навантаження, а натомість, приведе у тонус Ваше тіло.

Чи не найцікавішим заняттям для цього є альпінізм. Мало хто уявляє себе у ролі альпініста, проте вже завтра Ви можете відчути весь вир емоцій, які з кожним кроком все більше перехоплюють подих. Для цього зовсім не обов’язково виїжджати далеко в гори, достатньо просто відвідати мотузковий парк.

    Мотузковий парк є сучасним способом навчання подоланню перешкод. Побудований з дерева, кабелів, канатів та інших елементів, які натягнуті між деревами чи іншими опорами, він створює унікальну можливість для людей різного віку навчитися знаходити виходи із заплутаних ситуацій, перевірити свою витривалість та фізичну підготовку.

    Прогулянки мотузковими парками змушують Вас глянути у вічі своїм страхам та отримувати насолоду від занять, які раніше здавались такими моторошними.

    Мотузковий парк є прекрасним варіантом відпочинку як для дружньої компанії, сім’ї, так і для корпоративних груп. Взаємодія, допомога та підтримка під час прогулянки мотузковим парком неодмінно зблизять ваш колектив, що у свою чергу позитивно вплине на робочу атмосферу.

    Першочерговою вимогою до мотузкових парків є їх безпечність. Саме тому їх конструювання слід доручати лише досвідченим та професійним фахівцям. Маючи багаторічний досвід у даній сфері, наша компанія пропонує:

 • Дизайн-розробку, побудову та встановлення мотузкових парків;
 • Конструювання та встановлення низьких та високих мотузкових елементів;
 • Використання виключно високоякісних та надійних матеріалів для створення мотузкових парків;
 • Огляд, відновлення та вдосконалення існуючих мотузкових парків;
 •     Мотузковий парк може бути встановлений як у приміщеннях, так і під відкритим небом. Особливою популярністю такий атракціон користується у парках відпочинку, туристичних комплексах, на дитячих майданчиках, спортивних базах та багатьох інших місцях.

      На сайті нашої компанії Ви можете отримати, детальну інформацію по мотузкових парках, бути в курсі останніх новинок у цій галузі. У нас Ви зможете замовити повний комплекс послуг пов'язаних з мотузковими парками від проектування до експлуатації. Проектування мотузкових парків пригод ми здійснюємо з стандартам і нормам європейської асоціації мотузкових парків ERCA та європейського стандарту EN 15567-1. Наша компанія проводить будівництво мотузкових парків пригод в будь-який час року, і взимку в тому числі. Ми це робимо для того, щоб задовольнити побажання наших клієнтів, отримати мотузковий парк до березня-квітня, початку сезону.

      Ми готові розглядати пропозиції про партнерство у створенні мотузкових парків пригод на Вашій території. Також ми розглядаємо варіанти інвестування у створення мотузкових парків пригод на Вашій території.

      Компанія Alprom (Алпром) будує мотузкові парки на деревах, в приміщеннях, на штучних опорах. На сьогоднішній день, в Україні, тільки наша компанія має досвід створення мотузкових парків на штучних опорах, та з безперервною страховкою.


  Альпром | Послуги | Ціни | Sitemap
  Альпром - промисловий альпінізм та висотні роботи ©